Addnature - Alt innen outdoor og eventyr
Alt du trenger for å nå toppen
Dessverre er ønsket produkt utsolgt

Osprey Ariel Plus 70 Ryggsekk Dame Svart

ID: 1327756

Veil. pris 3 369 kr
3 149 kr
Mva inkludert., gratis frakt
    • Bensin
    • rød

Jeg ønsker å bli kontaktet når produktet er tilgjengelig igjen.

  • Velg Størrelse
  • Velg Størrelse
    M/L utsolgt på nett
    XS/S utsolgt på nett
Vi lagrer din forespørselen i 3 måneder. Skulle produktet komme på lager innen det, kontakter vi deg.
Ikke tilgjengelig online

Beskrivelse

Osprey Ariel Plus 70 Ryggsekk Dame Svart (black)

Denne produktbeskrivelsen er automatisk oversatt. Vi beklager eventuelle feil.

Ariel Plus 70 er laget for ryggsekkturister som beveger seg langt inn i terrenget og ikke har mulighet til å proviantere, og er en av våre største ryggsekker for kvinner. Ariel Plus 70 er utstyrt med et hoftebelte og en skulderstropp som kan tilpasses i farten for en virkelig finjustert passform. Et AirScape-ryggpanel sørger for en pustende, kroppsnær passform, mens en stabil bæresele håndterer tung last på dine største eventyr. Det avtakbare topplokket kan raskt gjøres om til en romslig dagstursekk. Konstruert av høykvalitets bluesign-godkjent nylon med høy tetthet og PFC-fri DWR.

Spesielle funksjoner

PFC-fri impregnering

For å oppnå en vann-, smuss- og oljeavvisende effekt inneholder dette produktet ingen skadelige karbonforbindelser (som PFOS og PFOA).

I korte trekk

Egenskaper
Egenskaper
Drikkesystemet kan ettermonteres
Ryggsekk vekt
Ryggsekk vekt
2.400,00 g
Monteringsalternativ for utstyr
Monteringsalternativ for utstyr
Kompressionsremmer, Materialfester i bunnen, Feste for staver, Drikkeflaskeholder

Funksjoner

Tiltenkt bruk
Tur, Lange turer, Backpacking
Kjønn
Dame
Hovedinformasjon
Type:
Flerdagssekk
Bruksområde:
Reise, Hiking
Ryggsystem:
Polstret rygg
Volum
Ryggsekk volum:
70,00 l
Materiale
Spesielle egenskaper:
PFC-fri coating (Durable Water Repellent)
Surface Coating:
DWR
Funksjoner
Egenskaper:
Drikkesystemet kan ettermonteres
Belte
Hoftebelte:
Med glidelås på lommene
Brystrem:
med fløyte
Hoftebelte:
ja
Brystbelte:
ja
Fordeling
Antall ytterlommer:
6
Rom & lommer
Ytterlommer:
To sidelommer for vannflasker, To lommer med glidelås foran
Lokk:
avtagbar
Nedre rom:
Hovedkammeret kan separeres
Lukkesystem
Lukket stilling:
Fra oven
Lukketype:
Clip, Glidelås
Utstyr
Monteringsalternativ for utstyr:
Kompressionsremmer, Materialfester i bunnen, Feste for staver, Drikkeflaskeholder
Vekt
Ryggsekk vekt:
2.400,00 g
Modellår
2023
Artikkelnummer
1327756
EAN
0843820109719

Video

Kundemeninger

5.0
1 Kundevurderinger
1 Stjerne
0
2 Stjerner
0
3 Stjerner
0
4 Stjerner
0
5 Stjerner
1
Vi utfører ikke separate vurderinger av anmeldelser for å sikre at anmeldelsene som presenteres faktisk er fra forbrukere. Alle besøkende på nettstedet vårt kan sende inn anmeldelser for våre produkter. Rangeringen er ikke knyttet til en brukerkonto eller lignende. Vi bruker et automatisert ordfilter for å unngå støtende, rasistiske eller reklameanmeldelser på et tidlig stadium. I tillegg blir innkommende evalueringer sett og kontrollert manuelt av oss. Vi sjekker blant annet innholdet i evalueringen for logiske motsetninger og andre avvik.
Fjern alle filtre
Osprey Ariel Plus 70 Ryggsekk Dame Svart Svart
Åsa
Endelig
Oversatt fra Svensk Til originalen
Etter å ha prøvd og kjøpt mange ryggsekker fra forskjellige merker, ble det igjen en Osprey, min tredje tursekk. Det beste med dette er at du ikke slår bakhodet i topplokket når du ser opp fordi du har rettet ryggen der og laget en liten "skål" til bakhodet. Denne har f.ö. egentlig alt. God plass med lommer og rom, veldig fint fleksibelt bæresystem, romslige nettinglommer på siden og stropper til f.eks liggeunderlag på utsiden. (Ikke for mange, ikke for få). Mest imponerende er imidlertid topplokket, som kan gjøres om til en stilig og romslig sekk. Det eneste minuset jeg kan komme på er at soveposerommet er litt i minste laget, men det går an å ta av skillet så det er nok å leve med. Den beste ryggsekken på markedet vil jeg si.
12.01.2022